Aktualności

Max Light - nowość o ofercie systemów okiennych

Uzupełniłniliśmy swoją ofertę o system okienny Aliplast Max Light. Okno systemu Max Light wyróżnia się smukłymi profilami i minimalistycznym designem, nadając konstrukcji nowoczesny, industrialny charakter. Max Light to grupa systemów okiennych wyróżniających się na rynku unikatowym designem, dedykowanych nowoczesnym projektom architektonicznym.

 

 
 
 System izolowany termicznie, minimalna widoczna za zewnątrz szerokość okna otwieranego do wewnątrz: ościeżnica 35 mm, skrzydło 35 m. System Max Light spełnia wymagania odporności na włamanie w klasie RC2 za zgodność z normą EN 1627. Dostępnych jest wiele zastosowań jak: okna stałe, okna otwierane: jedno lub dwuskrzydłowe z możliwością uchylenia, otwierane od zewnątrz.  Dowiedz się więcej o systemie Max Light i poznaj wszystkie jego opcje. Skontaktuj się z naszym sprzedawcą i dowiedz się więcej.

 

 

Woodec - nowa generacja drewnopodobnych struktur dekoracyjnych

Wiernie zachowany wygląd prawdziwego drewna i wyjątkowy charakter w połączeniu ze wszystkimi zaletami okna z tworzywa sztucznego – oto, co oferuje nowa powierzchnia woodec.

 

 
 
Jest ona trudna do odróżnienia nie tylko wizualnie od naturalnego materiału, ale struktura woodec również bardzo realistycznie odzwierciedla drewno, między innymi dzięki głębokim tłoczeniom oraz  matowej wierzchniej warstwie. Mimo to powierzchnia jest łatwa w pielęgnacji i łatwa do utrzymania w czystości. Od teraz skandynawski, naturalny styl jest na wyciągnięcie ręki. Profile inspirowane naturą dostępne są już w naszej ofercie. O szczegóły zapytaj naszych sprzedawców i dowiedz się więcej.
 
 
 

KONTAKT

BIURO SPRZEDAŻY I PRODUKCJA:

32-415 Raciechowice,
Czasław 269
(skręt na Glichów)
tel: +48 12 271-53-07
kom: +48 503 02 30 02

PUNKT TRIPLAST:

Myślenice,
ul. Kazimierza
Wielkiego 12a

tel: +48 12 357-57-23