BRAMY GARAŻOWE I PRZEMYSŁOWESegmentowa brama garażowa  to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie, które zapewnia doskonałą ochronę przed utratą ciepła oraz zaporę dla fal akustycznych. Wszystko to jest możliwe dzięki idealnej grubość skrzydła, które jest wypełnione 40 milimetrową warstwą bezfreonowej pianki. Możliwość wyboru koloru oraz struktury paneli sprawia, że taka brama jest niezwykle elegancka i wspaniale komponuje się z elewacją czy też architekturą otocznia domu.

Segmentowa brama garażowa pozwala na pełne zagospodarowanie powierzchni wewnątrz oraz na zewnątrz garażu. Wszystko to jest możliwe dzięki funkcjonalnemu sposobowi otwierania – najpierw w pionie, a następnie równolegle do sufitu.

 

 

Bramy przemyslowe

 

Właścicielom hal produkcyjnych, magazynów oraz obiektów o charakterze usługowym polecamy różnorodne bramy przemysłowe . Są one wygodne w użytkowaniu, solidne i dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Warto podkreślić, że takie bramy są przystosowane do niezwykle intensywnej eksploatacji, dlatego też bezawaryjnie służą przez długie lata, nawet w ekstremalnych warunkach. Dzięki poszyciu wykonanemu ze stalowego, ocynkowanego panelu, który wcześniej został wypełniony bezfreonową pianką poliuretanową o grubości 40 mm, a następnie polakierowany proszkowo ich wytrzymałość jest znacznie większa, aniżeli zwykłych bram oferowanych przez konkurencyjne firmy. Istnieje możliwość zamontowania tzw. furtki serwisowej, która to zmniejszy ewentualną utratę ciepła oraz wyklucza konieczność każdorazowego otwierania całej bramy. Na życzenie Klienta nasza firma może zainstalować okienka lub przeszklić bramę panelem aluminiowym. Takie rozwiązanie pozwala na zwiększenie dostępu światła.

 

Dostępne kolory:

biały RAL 9002, brąz RAL 8014, srebrny RAL 9006, czerwony RAL 3000, niebieski RAL 5010, zielony RAL 6005

 Powrót


KONTAKT

BIURO SPRZEDAŻY I PRODUKCJA:

32-415 Raciechowice,
Czasław 269
(skręt na Glichów)
tel: +48 12 271-53-07
kom: +48 503 02 30 02

PUNKT TRIPLAST:

Myślenice,
ul. Kazimierza
Wielkiego 12a

tel: +48 12 357-57-23