Drzwi wewnętrzne ErkadoW naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi renomowanego, polskiego producenta - firmy Erkado. Bez względu na to czy potrzebujecie drzwi do salonu, pokoju czy łazienki u nas znajdziecie rozwiązania do każdego pomieszczenia.

Drzwi wewnętrzne stanowią  ważne wyposażenie każdego domu. Dlatego spojrzenie na drzwi przez pryzmat cech użytkowych i funkcjonalnych od dawna jest niewystarczające. Dziś to ważny element architektury wnętrza, podkreślający zalety doskonale urządzonego domu i mieszkania. 

 

Wprowadzając do naszej oferty drzwi Erkado,  dajemy Państwu nowoczesne rozwiązania, wprowadzamy atrakcyjne wzornictwo oraz stawiamy na jakość wykonania  i trwałość na lata. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwi Erkado, które możecie zamówić Państwo wraz  z montażem. 

 

W naszych salonach doradzimy Państwu dobór odpowiednich rozwiązań oraz akcesoriów, dokonamy pomiarów            i umówimy się na montaż w dogodnym dla Państwa terminie. Zachęcamy do pobrania KATALOGU.  Powrót


KONTAKT

BIURO SPRZEDAŻY I PRODUKCJA:

32-415 Raciechowice,
Czasław 269
(skręt na Glichów)
tel: +48 12 271-53-07
kom: +48 503 02 30 02

PUNKT TRIPLAST:

Myślenice,
ul. Kazimierza
Wielkiego 12a

tel: +48 12 357-57-23