OKUCIANaszym partnerem jest ROTO – światowy lider w produkcji okuć do okien i drzwi.
Okucia ROTO zapewniają wysoki poziom zabezpieczeń antywyważeniowych, funkcjonalność i bezawaryjne użytkowanie okna.
W standardzie stosowane są: blokada klamki, mikrouchył, zasuwnica z rączką w oknach ze słupkiem ruchomym, zapewniająca komfort użytkowania przy wysokości powyżej 130cm.

 

Wprowadzając jako standardowe wyposażenie okucia niemieckiej firmy Roto firma Tri-Plast oferuje swoim odbiorcom maksimum komfortu, bezpieczeństwa i niezawodności.

Okna naszej produkcji wyposażone są w sprawdzone i nowoczesne okucia Roto NT, które już w podstawowej wersji zapewniają wysoki poziom zabezpieczenia przed włamaniem.

Dwie specjalne rolki typu P w formie grzybka ryglują podczas zamykania każde skrzydło za pomocą zaczepów antywyważeniowych mocowanych na ramie okna.
Zaczepy antywyważeniowe zapewniają dużą stabilność dzięki mocowaniu dwoma wkrętami do stalowego wzmocnienia ramy.

 

System NT umożliwia indywidualną konfigurację dodatkowych elementów utrudniających włamanie. Dzięki zastosowanemu systemowi elementów modułowych ułatwia wymianę okuć standardowych na utrudniające włamanie, a opatentowane połączenie elementów Cip&Fit zapewnia maksymalną stabilność połączeń okucia obwiedniowego.

 

Okucie Roto NT to również komfort w użytkowaniu. Już w podstawowym wyposażeniu znajdziemy min. wygodne rozwiązania w postaci blokady błędnego położenia klamki, która dodatkowo służy jako podnośnik skrzydła unosząc je delikatnie podczas zamykania. To rozwiązanie powoduje, że górny zawias na którym spoczywają największe obciążenia w momencie zamknięcia kwatery jest odciążony.

 

Kolejna użyteczna cecha okuć Roto to montowana w standardzie blokada skrzydła w pozycji uchylonej zapobiegająca przypadkowemu zatrzaśnięciu skrzydła pod wpływem przeciągów.
Mikrowentylacja, czyli rozszczelnienie okna odpowiada za cyrkulację powietrza w pomieszczeniu i jego wymianę zapewniając zdrowe i komfortowe warunki przebywania. Uruchomienie funkcji odbywa się poprzez obrót klamką w skrzydle uchylno – rozwieralnym o kąt 45°. Dodatkowo rozwiązanie to nie koliduje z zastosowanymi zaczepami antywyważeniowymi.

 


Stosując okucia Roto NT możemy również zaoferować naszym klientom pełną gamę rozwiązań dodatkowych związanych z okuciem, jak : stopniowane uchylanie skrzydła, hamulec rozwarcia sterowany klamką, hamulec cierny rozwarcia, zatrzask balkonowy z pochwytem, balkony z klamką dwustronną.

 

 Powrót


KONTAKT

BIURO SPRZEDAŻY I PRODUKCJA:

32-415 Raciechowice,
Czasław 269
(skręt na Glichów)
tel: +48 12 271-53-07
kom: +48 503 02 30 02

PUNKT TRIPLAST:

Myślenice,
ul. Kazimierza
Wielkiego 12a

tel: +48 12 357-57-23